Introductieweek voor schooljaar 2016-2017

cropped-logo-globe.pngVoor het komende schooljaar zullen wij als studievereniging een aantal activiteiten in de introductieweek organiseren voor alle nieuwe studenten. Met de introductieweek willen wij ervoor zorgen dat je zonder zorgen aan je nieuwe studie kunt beginnen! In de introductieweek krijg je onder andere belangrijke informatie over de opleiding en over de studievereniging. Ook worden er leuke activiteiten georganiseerd zodat je je nieuwe klasgenoten kunt leren kennen!

De introductieweek zal plaatsvinden in week 35, van dinsdag 30 augustus tot en met donderdag 1 september. Houd deze data dus vrij in je agenda! Dinsdag 30 augustus is er een HZ Kick-off georganiseerd, je wordt om 9:00 verwacht op de HZ. De overige dagen, 31 augustus en 1 september, zijn er opleidingsspecifieke activiteiten georganiseerd. Het volledige programma van de introductieweek zal binnenkort op deze website bekend worden gemaakt. Hou de website dus in de gaten!

De flyer die verstuurd is naar alle nieuwe studenten is hier te vinden.

Geniet nog even van je vakantie, en we zien jullie graag in de introductieweek!