Studievereniging “Hello World” is nu een officiële vereniging!

Sinds maart 2015 is Studievereniging “Hello World” bezig geweest met het organiseren van activiteiten voor de opleiding HBO-ICT. We hebben in dit jaar activiteiten georganiseerd zoals bijvoorbeeld de excursie naar het HBO-ICT Job Event in Rotterdam, een excursie naar Thales in Hengelo en nog andere activiteiten als bijvoorbeeld een hackathon.

Tot maandag 27 juni was de studievereniging nog geen officieel geregistreerde vereniging. Al vanaf maart 2015 zijn we, naast het organiseren van de activiteiten, bezig geweest met het oprichten van de vereniging. Maandag 27 juni 2016 zijn we naar Sauer & Oonk Notarissen gegaan om de statuten te ondertekenen. Sauer & Oonk heeft ons op een fijne manier geholpen bij het oprichten van onze studievereniging, waar we erg blij mee zijn!

Studenten aan de HBO-ICT opleiding kunnen zich vanaf schooljaar 2016-2017 inschrijven als lid! Dit geldt voor alle jaren van de opleiding. We zien jullie graag bij één van de eerstvolgende activiteiten!

Studievereniging Hello World bij de notaris